18.08.2018 - Dekorasyon fikirleri, haberleri, firmaları ve trendleri

SİNEKLERE KARŞI EN ETKİLİ ÇÖZÜM

SİNEKLERE KARŞI EN ETKİLİ ÇÖZÜM

Türkiye’nin öncü PVC üreticilerinden Egepen Deceuninck’in her çeşit doğrama üzerine rahatça monte edilebilen sineklikleri, yaz aylarında sineklere karşı tam savunma ve çözüm sağlarken, mekanların sağlıklı havalandırılmasına da imkan tanıyor.

Yaz mevsiminde sadece aşırı sıcaklar bunaltmıyor. Sinekler de bu mevsimin en rahatsız edici yanlarından birisi. Özellikle uyku sırasında sivrisineklerin verdiği rahatsızlıkla baş etmek oldukça güç. Sineklere karşı kullanılan kimyasallar ise hem insanlara zarar veriyor hem de sinek türlerinin ölümüne neden oluyor. Bu dertten kurtulmanın en sağlıklı ve doğru yolu ise pencerelerde ve kapılarda sineklik kullanmak. En zararsız korunma yöntemi olan sineklikler, sadece sineklerden korunma sağlamıyor, aynı zamanda ortamların havalandırılmasına da olanak sağlıyor.

Dünya standartlarında üstün teknoloji ile PVC üretimi gerçekleştiren Egepen Deceuninck’in ürettiği sineklikler ise mekana ve doğrama tercihine göre sürme ya da içe açılan alternatifleriyle öne çıkıyor.  Her lamine rengin uygulanabildiği sineklikler; ahşap, alüminyum ve PVC gibi her çeşit malzemeden üretilen doğramaların üzerine rahatlıkla monte edilebiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ